Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Her Mevsim Ağva! – Ağva Hava Durumu ve Sıcaklık Değerleri

Ağva Hava Durumu

Ağva iklimi, konumu itibari ile temel olarak Marmara bölgesinin karakteristik iklim özelliklerini gösterir. Ağva bitki örtüsü de Marmara bölgesi bitki örtüsüyle örtüşür.

Ağva Sıcaklık Değerleri

Akdeniz ile Karadeniz iklimi arasında geçiş iklimine sahip Ağva’da yaz sıcakları 30 derece ve üzerinde seyredebilir. Kış ayları ise deniz etkisi ile karasal bölgelere göre daha ılıman ve yağışlı geçmektedir.

Mükemmel doğası, Ağva’yı iki tarafından saran nehirleri ile cennetin kıyısında bunaltıcı sıcaklardan kaçabileceğiniz rüya otellerinde konaklayabileceğiniz tatil beldemizdir.

Ağva Bitki Örtüsü

Tertemiz deniz ve plajları ile en güzel tatil imkânlarını sunabilen tatil kasabasının İklimi le bağlantılı olarak orman alanlarının varlığı yüksektir. Uzun yıllar Marmara bölgesinin odun ihtiyacını karşılamasına rağmen bitki örtüsü hala gürdür.

Ağva Sıcaklık Değerleri?

Ağva’nın sıcaklık değerleri Şile’ye göre hesaplanır. Sayfamızda da ilçenin ortalama sıcaklık ölçümleri verilmiştir.

Ortalama sıcaklık; Haziran 22, Ocak 6 derece

En yüksek sıcaklık; Temmuz 29 derece

En düşük sıcaklık; Ocak – Şubat 4 derece

Yola Çıkmadan Ağva Hava Durumuna Bakmayı İhmal Etmeyin!

Siz yine de her ihtimale karşı hava durumunu kontrol ederek çantanızı hazırlayın. Yaz ve kış sıcaklık değerleri sizleri yanıltabilir. Yanınızda kalın ve ince giysilerinizin bulunmasında yarar var.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Treetops Hotel
Günay Hotel