Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Ufak Hediyeliklerle Dostlarınızı Sevindirin

Ağva Hediyelik EşyaGünü birlik ya da konaklamalı gezinizden sonra evinize dönerken Ağva hediyelik eşyalarından alarak hatıra olarak saklayabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz onlara ufak hediyeliklerden götürün. Beldenin tadını doyasıya çıkardıktan sonra baktıkça hatırlayacağınız yöresel eşyalar sizleri mutlu edecek.

Ağva’da Cuma günleri Pazar kuruluyor. Bu da Ağva hediyelik eşyalarını bulabileceğiniz iyi bir fırsat.  Tatiliniz denk geliyorsa mutlaka uğramalısınız. Burada belde halkının yetiştirdikleri taze, doğal ve hormonsuz ürünlerden alabilirsiniz. Ayrıca çarşıda bulunan 70 yıllık tarihi fırından alabileceğiniz ekmeğin namı Ağva sınırlarını bile aşmıştır.

Bunun yanında Merkez Çarşısında yer alan dükkanlardan el işi hediyeliklerle Ağva hatırası tarzındaki süslemelerden alabilirsiniz.

Yakuplu Caddesi’nde bulunan çamlık karşısındaki bahçede de üç dört masalı küçük tezgahlarda köyün kadınları çiğbörek, mantı ve gözleme yapıyorlar. Kurdukları hediye standlarında el emeği kolyeler, bileklikler ve işlemeli havlular satılıyor.

Kocaman alışveriş merkezlerini bulamayacağınız bölgede sahildeki ufak dükkanlardan alabileceğiniz Ağva hediyelikleri şunlardır;

  • Şile bezi
  • Taze meyve ve sebzeler
  • Ağva süslemeleri
  • Antikalar
  • İşlemeli havlular
  • Bileklik ve kolyeler
  • Yöresel tereyağı, mantı, reçel ve gözlemeler

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Treetops Hotel
Günay Hotel