Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Alışılmışın Dışında Bir Heyecana Var Mısınız?

Avcılık

Zengin coğrafi özellikleri ile Ağva Avcılık da dahil olmak üzere farklı alternatifler sunan, su sporlarından trekkinge kadar birçok sporu gerçekleştirmenize olanak tanıyan özel bölgelerimizden biridir. Kamp yapmanıza imkan tanıyan köyleri, ailenizle birlikte güvenle yüzebileceğiniz koyları, çiçek kokan sokakları ve huzur dolu atmosferi ile büyülü bir tatil köşesi olan Ağva’da her anınız dolu dolu geçecek.

İstanbulluların özellikle şehir hayatından bunalıp kaçtığı Şile’nin bu şirin köşesinde dilerseniz farklı bir deneyim olarak eğitmenler eşliğinde avcılığa çıkabilirsiniz. Dönem dönem gerçekleştirilen avlar genellikle:

  • Balık tutma
  • Kuş
  • Domuz avcılığı olmak üzere ayrılıyor.

Balık cenneti olan bölgede Yeşilçay ve Göksu nehirlerinde çeşitli tatlı su balıklarını bulmak mümkün. Ayrıca deniz kenarlarında da diğer deniz ürünlerini avlayabilirsiniz. Dilerseniz mangalınızı yakarak dilerseniz otelinizin restoranından rica ederek akşam yemeğinizde sofralarınızı bu mahsullerle donatabilirsiniz.

Ağva Kuş Avcılığı

Ağva’nın yemyeşil ormanlarında özellikle en çok bahar aylarında birçok yabani kuş çeşidiyle karşılaşabilir, dilerseniz avlanabilirsiniz. Mangalda veya ateş üzerinde yabani kuş lezzeti tatma şansına erişebileceğiniz bu ava rehberlerle çıkmanızı öneririz. Bilinçli bir av hem sizin için hem yaban hayvanları için her zaman daha emniyetlidir.

Ağva’da Avlayabileceğiniz Yabani Kuşlar?

  • Ördek
  • Bıldırcın
  • Keklik
  • Su tavuğu
  • Çulluk
  • gibi av hayvanlarıyla her an karşılaşabilirsiniz.

Yörenin özellikle köylerinde ve ormanlık alanlarında rastlayabileceğiniz domuzları avlamak da serbest. Kalabalık gruplar halinde düzenlenen bu etkinliklere istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Özellikle geceleri çıkılan Ağva domuz avlarına yerliler daha çok kış aylarında çıkmaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدیدپارتیشن
Treetops Hotel
Günay Hotel