Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Doğa İle Tanışmaya Hazır Mısınız?

Kamp Alanları

Ağva kamp alanı aramaya gerek duymadan adım attığınız yere kamp kurabileceğiniz yemyeşil bir alan. Genellikle bakir koyları ve yemyeşil ormanları ile biliniyor. Özellikle yaz aylarında sıcaktan bunalanların akın ettiği belde sahil şeridindeki plajlarında misafirlerini ağırlıyor. Bunun yanı sıra yeşil tepeleri ve nehir kıyıları ile kamp yapmaya elverişli alanlar sunarak izci gruplarına ve doğa tutkunlarına alternatif oluyor.

Doğa ananın cömert davrandığı tatil beldesi Karadeniz’in hırçın suları ile Göksu ve Yeşilçay’ın sakinliğini birleştirdiği sınırlarında muhteşem manzaralar eşliğinde farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız siz de çantanızı hazırlayıp yollara düşebilirsiniz.

Ağva Kamp – Hacıllı Şelaleler Parkuru

Bu bölgede kamp ve piknik yapma aktivitelerine izin verilen yer Hacıllı Şelaleler Parkuru. Aşağıda yer alan bilgilerden siz de bu alan hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hacıllı Şelaleler Parkuru: 6 km uzunluğundaki parkur Ağva’nın en önemli doğal değerlerinin yer aldığı alanlardan biri. Yol boyunca irili ufaklı göletler ve şelaleler sizleri karşılayacak. Buz gibi sulara girip yüzebilir ve doğal kaynaklardan gelen suları içebilirsiniz. Yol üzerinde yer alan üçüncü dev çanaktaki göletin çakıl taşları olan dar bir kıyı şeridi bulunuyor. Bu bölge ateş yakmak, piknik veya kamp yapmak için son derece uygun.

Ulaşım için de Ağva’dan İstanbul’a doğru dağ yolundan aracınızla yola çıktığınızda yolun 7. kilometresinde Hacıllı Köyü’ne varıyorsunuz. Buradaki bakkaldan bazı ihtiyaçlarınızı temin ettikten sonra yürüyüşe başlayabilir ve yolunuz üzerinde yer alan muhteşem güzellikleri tek tek keşfederek kamp alanına doğru ilerleyebilirsiniz.

Ağva Green Park Camping

100 çadır ve karavan kapasitesine sahip kum plajlı kamp alanı ülkemizin en büyük kamp alanlarından biridir. Karavanı ve çadırıyla gelecekler dışında kalacak yeri olmayan konukları da bungalowlarında ağırlayabilmektedir.

Green Park Kamp Özellikleri

  • 3000 metre uzunluğunda kumsal
  • Kafeterya (yeme-içme gibi ihtiyaçlar için)
  • Market
  • Yüzen iskele
  • Dev ekran Tv
  • Sıcak su duşları (jetonlu)
  • Çocuk oyun alanı
  • Canlı müzik (sadece hafta sonları)
  • Plajında şezlong

Green Park Kamp

Web : www.agvagreenparkcamping.com
Tel : 0216 721 73 62
(7/24 İletişim için) GSM: 0532 686 23 18

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Treetops Hotel
Günay Hotel