Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Ağva’da Kano - Ağva’nın Sakin Nehirlerinde İstediğiniz An Kano Yapın!

Kano Nerede Yapılır

Kano Ağva’da yapılan en güzel su aktivitelerinden biridir. Yalnızca kanoda değil birçok muhteşem deneyime de ev sahipliği yapar.

Ağva’nın Karadeniz’e komşu sahilleri dalgalı denize ev sahibi olur. Dağları, dalga kıranları ve dünyanın en büyük deniz feneri ile kartpostallık görüntüler veren bölgede bu deli dalgaları seyretmek ayrı bir zevktir.

Ağva’da Kano Nerede Yapılır?

Ancak bildiğiniz gibi kano sakin sularda yapılması gereken bir spor. Peki Ağva’da bu etkinliği nerede gerçekleştirebilirsiniz? İki adresiniz var:

  • Göksu
  • Yeşilçay

Kano Kiralama Ücretleri

Bu nehirlere kıyısı olan hemen her yerde kano yapabilirsiniz. Kurfallı üzeri ya da köylere doğru yol üzerinde gördüğünüz işletmelerden belirli bir kiralama ücreti karşılığında kanonuzu ve küreklerinizi alabiliyorsunuz. Yaklaşık 20 ila 30 TL arasında değişen ücretlerle edinebileceğiniz araçlara binişiniz ve sudaki seyriniz görevliler tarafından izleniyor.

Balıkçı teknelerinin mekanı olan Yeşilçay’dan başlayıp Hacıllı Köyü’ne, mağara ve şelalelere ulaşan yolculuğunuzda doğanın muhteşem güzelliğine tekrar tekrar tanıklık edeceksiniz.

Ağva’da kano ile gezmek deneyenler daha iyi bilir gerçekten ayrıcalıktır. Nehirlere dallarını uzatmış ağaçlarla çevrili ve çeşit çeşit kuş sesleri eşliğinde ilerlerken arındığınızı ve yenilendiğinizi hissedeceksiniz.


OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Treetops Hotel
Günay Hotel