Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Şeker Gibi Bayramlar Yanı Başınızda

Ramazan Bayramında Ağva

Yanı başınızdaki cennet Ağva’nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek ister misiniz? Bu sene 27 Temmuz 2014 Pazar Arife günü ile başlayacak ve 30 Temmuz Çarşamba sona erecek Ramazan Bayramı tatilinizi Ağva’da yaşamaya ne dersiniz? Ağva’da Ramazan bayramı farkını hissedecek ilk fırsatta tekrar dönmek isteyeceksiniz.

Yaz tatilinin sonlarına denk gelse de havaların en güzel olduğu bu dönemde beldenin serin nehirlerinde yüzmek, Karadeniz’den esen rüzgarlara kendinizi bırakmak istiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Geniş ormanlık alanları, masmavi denizi ve gökyüzü ile cennetten bir köşe olan Ağva bayram sevincini huzurla yaşayabileceğiniz nadir yerlerden.

Ramazan Bayramı’nda Ağva’da Neler Yapılır?

Temmuz sıcağında buz gibi nehirlerde kendinizi bulmak isterseniz Ağva sizlere bu imkanı tanıyor. Ağva’da bayramı fırsat bilip bölgeye geldiğinizde sizleri eşsiz doğa harikaları karşılayacak. Huzurla geçireceğiniz birkaç gün sonunda evinize kendinizi yenilemiş olarak döneceksiniz.

  • Peki yazın en sıcak günlerine denk gelen Ramazan Bayramı’nda Ağva’da neler yapabilirsiniz? Size birkaç öneri:
  • Ağva’nın meşhur Göksu ve Yeşilçay nehirlerinde yüzebilirsiniz.
  • Nehir kenarlarında piknik yapabilir ve çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz.
  • Tarihi köyleri ve mezarlıkları gezdikten sonra yöresel bayram lezzetlerini tadabilirsiniz.
  • Deniz Feneri, Kerpe ve Saklı gölü gezdikten sonra meydanda kurulan stantlardan ve küçük dükkanlardan sevdikleriniz için hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Ramazan Bayramında Ağva Otel Fırsatları

Yaz mevsiminin en yoğun dönemlerinden biri olan Ramazan Bayramında Ağva’da otel ve pansiyonların doluluk oranlarına ulaştığı zamanlardandır. Bu macera dolu tatili kaçırmamak için erken rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Sadece erkenden yerini ayırtanlara özel indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için elinizi çabuk tutun. İlgili sayfalarımızdan işletmelerle irtibata geçebilirsiniz. 

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Treetops Hotel
Günay Hotel