Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Buz Gibi Nehir Suları ve Serinleten Esintileriyle Ağva

Ağva'da Yaz

Ağva yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarından kaçabileceğiniz eşsiz bir yer. İki nehir arasındaki konumu, ormanları, çiçek kokan sokakları ile Ege’nin tatil kasabalarını andıran belde dilediğiniz an ulaşabileceğiniz bir yerde.

Yazın Ağva hem evinize yakın hem de her şeyden uzak olması nedeniyle tekrar tekrar gelebileceğiniz güzellikte. Kamp ve piknik olanaklarından, kano ve yüzme gibi sporlara kadar değişik aktivitelerle tatilinizi renklendirebilirsiniz. Ayrıca tarihi köyleri, kayalıkları ve koyları ziyaret ederken akşamları sahil restoranlarında enfes balıklarla ve mezelerle kendinizi ödüllendirebileceksiniz. Başka neler mi yapılır?

  • Tekne turuna çıkılır.
  • Nehrin serin sularında yüzülür.
  • Tarihi yerleri gezilir.
  • Plaj voleybolu, futbolu oynanır.
  • Ağva şenliklerine katılınır.

Marmara ve Karadeniz kültürü ile şekillenen kasabada yaz mevsiminin taze sebze ve meyvelerinden hazırlanan sofralarda hoş sohbetler edebilecek, huzurun tadını çıkaracaksınız.

Yaz Mevsiminde  Ağva Otel Fırsatları

Siz de tarihi ve kültürel değerleri ile bu küçük kasabayı keşfetmek, buz gibi nehir sularında yüzmek ve enfes ızgara balıkların tadına bakmak istiyorsanız yapmanız gereken otellerin ve pansiyonların sunduğu fırsatlardan yararlanmak. Yaza özel indirimlerden faydalanmak için erkenden rezervasyonunuzu yaptırın ve unutulmaz bir tatile hazır olun.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Treetops Hotel
Günay Hotel