Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Resmi Tatillerde Ağva’ya Kaçamak Yapın!

Resmi Tatillerde Ağva

Ağva’da resmi bayramlar neden mi bu kadar önemli? Bütün yılı çalışarak ve okula giderek geçiriyorsunuz. Hafta sonları da çocuklarınıza ya da kendinize vakit ayıramıyorsunuz. Stresli yaşamınızda artık yapmanız gereken günümüz koşullarında şehirlerden kaçmak için saklı cennetlere doğru yola çıkmak. Bunun da yıl içinde en kolay yolu resmi tatillerden ve bayramlardan yararlanarak keşfedilmemiş ancak şehrinize yakın yerlere gitmek. İstanbul ilimize yakın konumunun avantajında size huzuru ve dinginliği vadeden belde de muhteşem bir resmi bayram tatiline ne dersiniz…

Huzurun adresi bilinen Ağva bu dinlenme planlarınız için oldukça avantajlı bir seçenek. Çocuklarınızla ve dostlarınızla ya da tek başınıza kendinizi yenileyebileceğiniz, huzuru bulabileceğiniz nadir mekanlardan. İstanbul’a yakın konumuyla da istediğiniz an çantanızı toplayıp gelebileceğiniz bu şirin tatil beldesine kaçamak yapmak alışkanlığınız olacak.

Pazartesi gününe denk gelen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için hafta sonunu da birleştirmeniz mümkün. Ağva’da 19 Mayıs tatili size ilaç gibi gelecek. Ayrıca 19 Ekim, 23 Nisan ve 30 Ağustos havaların ısınmasını fırsat bilen tatilciler için bire bir. Ağva Cumhuriyet bayramı da diğer resmi günlerde olduğu gibi törenlere de katılabilir bayramın coşkusunu da es geçmeden tatilinize devam edebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yüzebilir, bisiklet ve kano kiralayabilir ayrıca hayvan avlarına katılarak farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.  

2014 Resmi Tatillerin tarihleri şunlardır:

  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı – 28/29 Ekim 2014 Salı, Çarşamba
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı – 23 Nisan 2014 Çarşamba
  • 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı – 19 Mayıs 2014 Pazartesi
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı – 30 Ağustos 2014 Cumartesi
  • 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü – 1 Mayıs 2014 Perşembe

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Treetops Hotel
Günay Hotel