Ağva Tatil Fırsatları
A+ A A-

Yeni Yıl Ağva’da Kutlanır

Yılbaşında Ağva

Otellerinizde ve yöresel kahvaltı sofralarında karşılamak ister misiniz? Onun öncesinde muhteşem bir eğlence ile sevdikleriniz ve aileniz ile keyifli anlar geçirebilirsiniz. Ağva’nın şık otelleri ve restoranları ile eğlence mekanları düzenledikleri partilerle dolu dolu bir gece vadediyorlar.

Sahil şeridindeki balık restoranlarında kurulan masalar, Marmara ve Karadeniz mezeleri, canlı müzikler ve sürprizlerle unutulmaz bir Ağva yılbaşısı geçirmeniz mümkün. Gündüzleri:

  • Ağva plajında güneşlenip,
  • Aşıklar Yolu’nda sevgilinizle ve eşinizle yürüyüş,

Akşamları;

  • Izgara balıklarınızı ve mezelerinizi içkinizle birlikte yiyebilirsiniz.
  • Canlı müzikler ile Karadeniz ve Dünya ezgilerinden örneklerle dans edip yeni yıla girerken heyecanla geriye doğru sayabilirsiniz.

Ağva Otelleri Yeni Yıl Fırsatları

Ağva’da yılbaşı eğlencelerine, müziğe, mezelere ve yerli yabancı içkilere doyacaksınız. Bunun için yapmanız gereken şimdiden otelinizde yerinizi ayırtmak. Bu muhteşem geceye ev sahipliği yapan Ağva otelleri müşterilerine yeni yıla özel ödeme seçenekleri ve kampanyalar sunuyor. Elinizi çabuk tutup şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz. 


 Ağva Velena Hotel'de yılbaşı fiyatları aşağıdaki gibidir.

 
1 dbl odada çift kişi konaklama toplam 400 TL
 
YP konaklama (yılbaşı yemeği ve sabah kahvaltısı), yılbaşında canlı müzik, şampanya ikramı, 12'den sonra işkembe ikramı ile yılbaşının ilk günü kahvaltı ve çıkış saati esnektir.

 
Ağva Kurfal Otel'de yılbaşı fiyatları aşağıdaki gibidir.
 
1 dbl odada çift kişi konaklama toplam 620 TL
 
YP konaklama (yılbaşı yemeği ve sabah kahvaltısı), yılbaşında canlı müzik, 20:00-02:00 arası yerli alkollü alkolsüz içecekler ücretsiz, yeni yılın ilk günü sabah kahvaltısı brunch olarak verilecektir.
 
Rezervasyon ve bilgi için 4443398

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Mudanya

Mudanya

İstanbul’un karşı komşusu Bursa’nın bu şirin ilçesi ılıman iklimi, Gemlik Körfezi’nin güneyini kaplayan...

Side

Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm cenneti Side her yıl yerli ve yabancı binlerce...

Tüm tatil bölgeleri »

AĞVA TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Ağva'yı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. agvaoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Treetops Hotel
Günay Hotel